Oferta pracy – Asystentka stomatologiczna

Zatrudnimy asystentkę stomatologiczną z doświadczeniem. Praca w pełnym wymiarze godzin lub do ustalenia. Poszukiwana osoba do dłuższej współpracy z zaangażowaniem oraz pogodnym usposobieniem. Praca z różnymi lekarzami w kameralnej przychodni (2 gabinety).

Zakres obowiązków:

– Asystowanie lekarzowi – praca na 4 ręce

– Przygotowywanie gabinetu do zabiegu i po zabiegu

– Sterylizacja

– Praca z różnymi lekarzami (chirurgia, endodoncja, ortodoncja, zachowawcza)

Oferujemy:

Atrakcyjna stawka za gadzinę zależna od doświadczenia

– Różne formy zatrudnienia w tym umowa o pracę

Zatrudnienie od 1/2 do pełnego etatu

– Praca z nowym i nowoczesnym sprzętem

– Bonusy

Wymagania:

– Doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentki stomatologicznej

– Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– Odpowiedzialność, dokładność

– Kultura osobista, empatia.

Proszę przesyłać CV ze zdjęciem na adres mailowy: timefordentist@gmail.com

(W CV proszę zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami po zapoznaniu się z CV.